Розвиваюча Іграшка - Бульдозер

  • Виробник: VTech
  • Модель: 652440
  • Наявність: Є в наявності

Розвиваюча іграшка - БУЛЬДОЗЕР з серії іграшок Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech познайомить малюків з транспортним засобом і його функціями!

Унікальна серія розумних електронних транспортних засобів та ігрових наборів Біп-Біп Toot-Toot Drivers! Серія, яка завоювала серця дітей і батьків по всьому світу. Серія - володарка безлічі професійних міжнародних нагород! Іграшки та ігрові набори Біп-Біп Toot-Toot Drivers входять в списки бестселерів по всьому світу.

Кожен транспортний засіб серії забезпечено технологією SmartPoint, розроблений компанією VTech, що дозволяє програвати мелодії, пісеньки, вимовляти різні фрази і звуки, роблячи навчання і пізнання важливих навичок, які захоплюють дитину за рахунок створення творчої атмосфери гри.

Серія включає різноманітні ігрові набори, що знайомлять дітей з різними транспортними засобами, професіями та правилами дорожнього руху.

Іграшка розширює словниковий запас, розвиває музичне сприйняття, навички моторики, уяву, допомагає розумінню причинно-наслідкових зв'язків. Дитині відкриваються величезні простори для творчості та рольових ігор.

Серія Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech - це навчальні електронні іграшки та ігрові набори, які доставлять масу задоволення від навчання в процесі захоплюючої гри!

Рекомендовано для дітей від 1 року.

Размер
Высота (СМ) 6.00
Длина (СМ) 10.00
Ширина (СМ) 6.00
Общие
Батарейки входят в комплект Да
Внутрифирменный код товара VTECH 80-151826
Гарантия Гарантия не распространяется
Материал пластик, металл и т.д.
Озвучена На русском языке
Питание 2 батарейки типа ААА
Развивает Воображение, Эмоциональное развитие, Речь
Серия Бип-Бип
Срок годности, мес. неограниченный
Страна происхождения КНР
Пол Оба
Возраст 1 год - 5 лет

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре