розвиваючі іграшки

Показано з 1 по 15 із 28 (2 сторінок)

Якісна іграшка – це не тільки предмет для розваги дитини, вона також має бути інструментом для розвитку важливих навичок Вашої дитини. До досягнення шкільного віку основний вид діяльності дітей – ігровий. Усі якості, які Ви хотіли б бачити у своїй дитині, закладаються саме в цей період, і відбувається це переважно у процесі гри. Найкращий інструмент для розвитку необхідних навичок у цьому віці – іграшки, що розвивають, купити в Україні які за найпривабливішою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині «Веснянки».


Розумні іграшки

Навчальні іграшки є чудовим інструментом взаємодії батьків та їх дітей. Розумні іграшки допомагають малюкові пізнавати світ, а батьки стануть вірними помічниками у цій нелегкій справі. На сьогоднішній день існує безліч різних психологічних теорій виховання та розвитку дітей. Всі вони сходяться в одному: розвиваючі іграшки – важливий інструмент, що допомагає малюкові розвивати логіку, уважність та інші, необхідні для щасливого дорослого життя, якості.


Розвиваючі іграшки для малюків

Дитячі психологи, які проводили велику кількість досліджень, заснованих на спостереженні за дітьми, стверджують, що своєчасний розвиток дрібної моторики дитини безпосередньо впливає на рівень його інтелекту. Розвиваючі іграшки для дітей є тренажером для кори головного мозку, тренуючи когнітивні здібності, пам'ять і увагу, логіку і причинно-наслідкові зв'язки. Саме тому так важливо з усією серйозністю підійти до вибору розумних іграшок, що розвивають Вашого малюка.


Купити іграшки для найменших в Україні

Інтернет-магазин дитячих товарів «Веснянки» пропонує Вашій увазі широкий асортимент іграшок для Вашої дитини. На нашому сайті Ви можете знайти та купити найважливіші та ефективні розумні іграшки, що всебічно розвивають інтелект Вашої дитини:


• Конструктори


• Сортери


• Пазли, включаючи 3д пазли


• Головоломки та лабіринти


• Кубики та пірамідки


• Трансформери


• Мультицентри


• Навчальні картки,


і багато іншого. У нас Ви можете купити іграшки для найменших в Україні, а також придбати найрізноманітніші іграшки для старших діток – за найвигіднішою ціною.


Купити дитячі розвиваючі іграшки у Харкові

Всі пропоновані нашим магазином іграшки мають високу якість і, найголовніше, виготовлені з нетоксичних, безпечних для дитини матеріалів. Якщо Ви бажаєте купити дитячі розвиваючі іграшки у Харкові – звертайтесь до нас! Наш привітний та доброзичливий сервіс із задоволенням проконсультує Вас, допоможе вибрати розумні іграшки для Вашої дитини та оформити замовлення, після чого – відправить Вашу покупку до будь-якого міста України надійним поштовим оператором. Ласкаво просимо та приємного вибору!