Ляльки

Показано з 1 по 15 із 142 (10 сторінок)

Мама є ідеалом для будь-якої дівчинки. Доньки люблять наслідувати її поведінку, манеру одягатися, прагнуть копіювати те, як мама дбає про свою сім'ю. Саме тому ляльки для дівчаток, пупси та іграшкові коляски є найпопулярнішими дівочими іграшками. Малята можуть годинами грати зі своїми ляльками – зачісувати їх, переодягати, «годувати» та брати з собою на прогулянку у спеціальному візку для ляльок. Навіть за наявності безлічі ляльок, заповітною мрією будь-якої дівчинки все одно залишається отримати в подарунок чергову, нову красуню-ляльку. Бажаєте порадувати свою доньку та купити ляльки для дітей у Києві, Харкові та з доставкою по всій Україні? Ласкаво просимо до інтернет-магазину «Веснянки».


Ляльки-пупси для дітей купити

Особливе місце у серці маленьких дівчаток займають ляльки-пупси. Якщо раніше пупси являли собою ляльку-немовля з пластику, без будь-яких функцій, то сьогодні, з появою знаменитого бебі-борна, – популярність пупсів багаторазово зросла. Сучасні ляльки-пупси для дітей – бебі-борни, – це багатофункціональна іграшка, чий зовнішній вигляд практично не помітний із справжньою новонародженою дитиною. Така вражаюча схожість робить гру в дочки-матері набагато цікавіше, ніж було раніше. У комплекті до ляльки-пупсу для дітей йде одяг, підгузник, пустушка та інші необхідні аксесуари. Такого пупса можна годувати спеціальною «кашою» та напувати з пляшечки, він може намочити підгузок і сходити на горщик, з ним можна купатися і він здатний плакати справжніми сльозами. Складно уявити собі дитину, яка не оцінила б такий чудовий подарунок!


Купити ляльки для дітей у Києві, Харкові

Лялька – чудова іграшка, а також чудовий інструмент для розвитку найкращих людських якостей. Граючи з ляльками, маля розвиває в собі такі важливі якості, як доброта, вміння піклуватися про інших, а також фантазію та уяву. Полюбивши гру в дочки-матері, Ваша дочка зможе з великим розумінням ставитися до новонародженого братика чи сестрички, що значно полегшить життя її батьків. Якщо Ви шукаєте, де придбати якісні ляльки своїй дитині за найвигіднішою ціною, звертайтесь до нас!


Купити популярні ляльки в Україні

Інтернет-магазин дитячих товарів «Веснянки» пропонує Вам ознайомитись з нашим широким асортиментом найрізноманітніших іграшок та купити популярні ляльки в Україні недорого. На сторінках нашого сайту Ви знайдете ляльки для дівчаток – на будь-який смак:


· Лялька BABY BORN


· Лялька ЛОЛ


· Ляльки-фігурки з улюблених мультфільмів,


а також зможете купити найрізноманітніші аксесуари до них. Пропоновані нами ляльки-пупси для дітей та інші іграшки – виготовлені виключно з якісних, безпечних та нетоксичних матеріалів. Вирішивши купити іграшки у нас, Ви можете бути повністю впевнені у безпеці своєї дитини.


Ласкаво просимо та приємних покупок!