Автоматична ванночка для ляльки Baby Born – Легке купання

  • Виробник: BABY born
  • Модель: 735853
  • Наявність: Є в наявності

В інтерактивній ванні так весело купатися, адже вона сяэ вогниками, звучить мелодія, а ще можна погратися качечкою, що бризкає!

Така качка для ванни просто ідеальна для водних ігор. Ви можете розташувати її вздовж краю ванни, так само як і подушку у формі серця.

Ванночка всередині блакитного кольору всередині та білого з хвилястим малюнком ззовні. Якщо натиснути на кнопку поруч з душем, зовнішня сторона ванночки сяє різними кольорами. Натисніть кнопку біля душа, щоб активувати його. Якщо ванна порожня, ви можете почути плескіт і звуки води.
Підходить для лялечок висотою до 36 та 43 см.

У наборі:

  • Ванночка.
  • Подушка.
  • Каченя для купання.

Живлення: 4 батарейки АА (не входять до комплекту).

Веселого купання!

Рекомендовано для дітей старше 3 років.

Общие
В комплект входит ванночка для куклы, резиновая уточка
Внутрифирменный код товара ZAPF CREATION 835784
Гарантия Гарантия не распространяется
Звук есть
Звук (укр.) є
Материал комбинированные материалы: текстильные, ПВХ, ABS-пластик
Ограничения по возрасту до 3 років
Питание 4 батарейки АА
Предупреждение Містить дрібні деталі. Може викликати задуху. Видаліть усі елементи пакування до того, як дати іграшку дитині. Використовувати за призначенням. Будь ласка, збережіть пакування для подальшого використання. Колір та вміст можуть відрізнятися від зображених на пакуванні. Використовуйте лише належні батарейки, контролюйте їх цілісність та термін придатності. Дотримуйте полярність. Зберігайте батарейки подалі від маленьких дітей і дітей, які схильні класти предмети до ротової порожнини. Якщо дитина проковтнула батарейку, негайно зверніться до лікаря. Установку або заміну батарейок повинні здійснювати тільки дорослі. Слідкуйте, щоб контакти, до яких підключаються батарейки, не були закороченими. Не здійснюйте короткого замикання джерел живлення (батарейки). Видаліть батарейку з відсіку, якщо іграшка не використовується або батарейка вже не функціонує. Викидайте використані батарейки тільки у спеціально відведені для цього місця. Заборонено кидати батарейки у вогонь.
Развивает Умение играть, Воображение, Эмоциональное развитие
Срок годности, мес. неограниченный
Страна происхождения КНР
Пол Девочка
Возраст 3 лет - 10 лет

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре